RU

Мороз: Рудьковский не цікавий Партії регіонів

02.08.2011, 11:52

Засновник і почесний голова Соціалістичної партії України (СПУ) Олександр Мороз наголошує, що він, на відміну від Миколи Рудьковського, в питанні керівництва партією не цікавиться точкою зору влади, а також, що Рудьковський не представляє інтересу для Партії регіонів. Про це він сказав в інтерв'ю Комерсанту.

Відповідаючи на питання, в чому принципова різниця між Морозом і Рудьковським і чому саме Мороз повинен очолити партію, засновник СПУ наголосив: "Тому що я в питанні керівництва партією керуюся ідейними принципами, програмою і мене в цьому випадку не цікавить точка зору влади. Це мене менш за все цікавить, тому що я від влади і, скажемо так, інших політичних сил не залежу. А Микола Миколайович, очевидно, керується дещо іншими принципами. Я про це здогадуюся".

Говорячи про те, чи була насправді кандидатура Рудьковського узгоджена з керівництвом Партії регіонів і держави, чи це лише фантазії його недоброзичливців, Мороз сказав: "Я думаю, що це не стільки фантазії його недоброзичливців, скільки версія самого Миколи. Тому що я не бачу, щоб керівництву Партії регіонів Микола Рудьковський був чимось цікавий".

Нагадаємо, раніше соціалістам не вдалося обрати голову партії. На посаду лідера СПУ претендували Олександр Мороз і Микола Рудьковський. На з'їзді партії, який відбувся у неділю, за Мороза проголосували 166 делегатів, за Рудьковського - 162. Вибори були визнані недійсними, оскільки жоден з кандидатів не набрав 50% + 1 голос. 14 серпня відбудеться другий етап з'їзду.

Олександр Мороз: біографія, новини>>>
Микола Рудьковський: біографія, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини