RU

Мороз розповів про підготовку до виборів і причини низького рейтингу лівих сил

22.09.2008, 11:12

Соцпартія повністю готова до виборів: штаби розгорнені, люди підібрані, організації на місцях мобілізовані, повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Соціалістичної партії України.

Лідер партії Олександр Мороз розповів, що соціалісти пропонували КПУ та іншим лівим партіям розглянути питання формування лівого блоку.

"Це питання відкрите і зараз, хоч ми не наполягаємо. Просто в робочому порядку готові обговорювати перспективи такого союзу. Правда, про об'єднання з СДПУ(о) не йдеться: такий союз, гадаю, не буде вигідний ні об'єднаним соціал-демократам, ні соціалістам", - додав О. Мороз.

Лідер соціалістів зазначив, що результат переговорів із комуністами про створення "Лівого блоку" багато в чому залежить від того, чи ухвалить парламент рішення про збільшення прохідного бар'єра.

О. Мороз сказав, що створення "Лівого блоку" спростить вибір електорату, адже "виборець не чітко розрізняє нюанси спектра, деталі партійних програм".

Крім того, за словами лідера соціалістів, такий союз поставить заслони "лівим клонам", і врешті-решт принесе більше відсотків партіям лівого спрямування. Свою заяву О. Мороз аргументував тим, що "за соціологічними даними понад 35 % людей готові голосувати за лівого, але коли на виборах у бюлетені виявляється декілька партій лівого напряму, людина губиться..."

"А тут йому ще гроші принесуть за підтримку БЮТ або іншої партії. Ось він і думає: гаразд, я візьму, все одно інші проголосують за ліві сили. А потім виявляється, що і інші вчинили аналогічно, і у Верховній Раді практично немає сил, які відстоюють соціальні права та інтереси громадян, а є фінансово-промислові групи, оформлені як партії", – пояснив поведінку свого електорату О. Мороз.

Досьє на Олександра Мороза >>>

Детальніше про інших відомих персон >>>

Досьє на інші партії та блоки >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини