RU

Мороз прогнозує звільнення Тимошенко восени

08.08.2008, 14:53

В середині осені буде висловлено недовіру уряду Юлії Тимошенко, що стане стартом дострокових парламентських виборів, які відбудуться наприкінці зими – у лютому або березні. Таку думку озвучив лідер Соціалістичної партії України Олександр Мороз.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі СПУ, О. Мороз відзначив, що усі знають, що він ніколи не був прихильником дострокових виборів. "Я вважаю, що люди повинні мати можливість "протверезіти" і самі оцінити ту владу, яку вибрали, за її справами", - сказав політик.

Соціаліст також підтвердив, що у разі дострокових виборів СПУ пройде до ВР, оскільки "зараз ведеться серйозна робота із партійного реформування, приходять нові авторитетні люди - особливо на регіональному рівні".

За словами глави Соцпартії, виходом з нинішньої кризової ситуації може стати або переформатування коаліції у парламенті або дострокові вибори. "Сьогодні коаліції не існує - це очевидно, як очевидна відсутність зв'язку між парламентською коаліцією та Кабміном", - впевнений соціаліст.

Крім того, О. Мороз не виключив варіанту переформатування коаліції, проте вважає його малоймовірним, оскільки це невигідно основним політичним силам, представленим у ВР.

Досьє на Олександра Мороза >>>

Довідка про Соціалістичну партію України >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини