RU

Мороз придумав, що робити з торішніми біл-бордами

09.10.2008, 11:30

Лідер Соцпартії України Олександр Мороз вважає, що вести пропагандистську передвиборну програму у цьому році буде нескладно.

Як повідомляє прес-служба СПУ, О. Мороз радить: "Взяти ті біл-борди, якими рік тому була обклеєна вся Україна - "Справедливість є - за неї варто боротися", "Закон один для всіх", обіцянки про виплату заощаджень, про реформу армії. І підписати: "Юлія Тимошенко", "Віктор Ющенко". За його словами, у цьому випадку буде легше говорити з людьми, вчити їх не вірити пустопорожнім обіцянкам влади.

"Жодної з обіцянок минулих виборів НУНС чи БЮТ, не виконано... Де "Український прорив"? Де відроджене село? Виборець має бачити, що було обіцяно, а що виконано на ділі", - вважає лідер СПУ.

На думку О. Мороза, доти, доки в Україні не буде завершено політичної реформи, доки українська влада не "спуститься" на місця, до людей, - доти влада залишиться безконтрольною і створюватиме проблеми для людей. "І нинішні дострокові вибори нічого не змінять: політичні інтриги продовжаться, влада знову буде давати обіцянки, не відповідаючи ні за одне своє слово. Люди мають зрозуміти, що необхідно брати владу під контроль, тільки така влада зможе служити народу", - впевнений глава Соцпартії.

Нагадаємо, вчора Президент повідомив про розпуск парламенту. Сьогодні на сайті глави української держави було обнародувано Указ Президента "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України VI скликання і призначення позачергових виборів" N911/2008.

Досьє на Олександра Мороза >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини