RU

Мороз пояснив, за що треба судити Тимошенко

18.09.2011, 21:52
Мороз пояснив, за що треба судити Тимошенко - Фото
83b5b8c2a0233f46aed8918e8e9d224d.jpg

Мороз пояснив, за що треба судити Тимошенко
Проти колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко треба відкрити карну справу, однак по інших статтях. Таку думку висловив лідер Соціалістичної партії України Олександр Мороз під час прес-конференції у Києві.

Як повідомляє Gazeta.ua, Мороз відмітив: "Жінка в прикидах від Луї Вітон страждає за всіх людей, не знаючих, що її прикид на один день коштує 3 квартальні зарплати прем'єр-міністра. А з іншого боку люди в одязі від Версаче вчать її справедливості і домагаються правди. Обиватель дивиться, і це йому цікаве. А до суті ні суд, ні ті, хто домагається правди, не доходять".

"Дуже погано, що колишній прем'єр, ще й жінка, сидить в СІЗО, арештована. Гірше, що по колишньому прем'єру треба відкривати карну справу. Тільки не по цих статтях. І тоді б стало все на місце. І по газу також. Адже треба підходити не з точки зору об'ємів, цін, це все на людей навантаження. Справа ж в іншому. Чому не копнути, які відкати йшли при цьому, відкати при рефінансуванні комерційних банків?, - вказав політик.

"Це треба представити: закінчується засідання Кабінету міністрів, вона йде до журналістів і говорить, що ухвалили дуже важке і відповідальне рішення - на рефінансування банків виділили 43 млрд.грн. А в бюджеті вони були закладені? Які наслідки для тих банків, які рефінансували, що далі? І чому комерційні банки треба рятувати з бюджету? Адже передбачена елементарна процедура: банк - банкрот, майно продали, гроші віддали вкладникам через міжбанківський страховий фонд, винних - у в'язницю. Тому не там копають", - підкреслив Мороз.

За його словами, 20 років ведеться така практика - відкати на інвестиціях, державних закупівлях, при відшкодуванні ПДВ.

Олександр Мороз: біографія, новини>>>
Юлія Тимошенко: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини