RU

Мороз пояснив, чому українська зброя в руках Грузії - це погано

12.08.2008, 14:55

Лідер Соціалістичної партії України Олександр Мороз вважає, що продаж української зброї Грузії та її використання у військових діях матиме негативні економічні наслідки для України.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Соцпартії, О. Мороз зауважив, що, враховуючи політичну складову вартості газу, не можна вважати, що прибутки від продажу зброї Грузії покриють витрати, пов'язані , наприклад, зі зростанням ціни на газ для України. "Тепер економіка всієї країни буде платити за кожний постріл на Кавказі - ціною на газ, забороною на ввезення українських товарів, втратою ринків і чорними списками на кордоні", - спрогнозував політик.

Лідер СПУ висловив упевненість, що у всіх сферах діяльності держави рішення мають бути далекоглядними. " Чи в Кабінеті Міністрів хоч прорахували можливі наслідки продажу зброї в можливий район конфлікту для України? Більше того, в оборонній промисловості Україна дуже тісно співпрацює з Росією, і внаслідок продажу зброї Грузії багато працівників підприємств цього комплексу можуть втратити російські контракти", - наголосив соціаліст.

Водночас, він вважає, що ситуація з продажем зброї характеризує дії уряду загалом. "За копійку швидкого прибутку, уряд здатен продати що завгодно і кому завгодно, а після того - хоч потоп... А завтра високі ціни на газ будуть називатися "змовою проти української влади", - зауважив О. Мороз.

На його думку, не має значення, хто почав війну на Кавказі. "Україна має керуватися національними інтересами. А ця війна – не абстрактна віддалена проблема. Це занадто близька для нас біда, для нас вона тривожна і наслідками для України, і фактами загибелі не чужих нам людей: і росіян, і грузин, і осетинів чи абхазців", - наголосив партієць.

Детальніше про конфлікти на грузинському кордоні >>>

Досьє на Олександра Мороза >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини