RU

Мороз налаштувався на вибори

29.09.2008, 11:11

Лідер Соціалістичної партії України Олександр Мороз вважає, що у якому б форматі не склалася нова коаліція, вона буде нетривалою. Політик пояснює це тим, що "вже все налаштоване під президентські вибори".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі СПУ, О. Мороз відзначив, що у союзі БЮТ і НУНС, як і у блоці Партії регіонів і БЮТ – по два кандидати у президенти. "І ніхто нікому пальму першості віддавати не збирається. Тому дострокових виборів Верховної Ради, швидше усього, не уникнути", - передбачив він.

На його думку, вибори можуть відбутися на початку наступного року. "Ющенку зараз невигідно іти на вибори - за ним немає сильної партії. "Єдиний центр" не спрацював, як нова партія Президента, нова сила, альтернативна "Нашій Україні". Тому Ющенкові потрібен час, щоб показати неефективність уряду Тимошенко", - пояснив соціаліст. Лідер СПУ також сказав, що БЮТ активно готується до виборів, зробивши ставку на громадські приймальні і центри у кожному регіоні України.

Нагадаємо, раніше Прем'єр-міністр Ю. Тимошенко заявила, що одночасні парламентські і президентські вибори стануть єдиним виходом із кризи влади в Україні, якщо "помаранчеву" коаліцію, що розпалася у Верховній Раді не вдасться відновити.

Досьє на Олександра Мороза>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини