RU

Мороз хоче збільшити роль громадянина

16.10.2008, 09:38

В Україні треба збільшити роль громадянина. Одна з основних умов для цього – переміщення центру влади з столиці на місця. Так вважає лідер Соціалістичної партії України (СПУ) Олександр Мороз.

Як повідомляє прес-служба СПУ, політик впевнений: "Перед парламентом це ставить завдання: завершити реформу системи влади, прийняти (підготовлені давно) зміни до Конституції України, прийняти ряд законів щодо бюджетної і податкової системи, повноважень органів місцевого самоврядування і держадміністрацій".

Крім того, О. Мороз впевнений, що "треба ліквідувати конкуренцію між представницькими і виконавчими органами на місцях, скасувати двовладдя у виконавчих структурах. Керуватися при цьому нормами Основного Закону про єдиний вищий орган виконавчої влади - Кабінет Міністрів України". "Потрібні проекти законів, які ми підготували", - запевняє лідер соціалістів.

Він додав: "Ми пропонуємо європейську модель управління, яка за багато років довела свою ефективність. Там насправді розмежовано функції влади та їхніх гілок".

Нагадаємо, раніше О. Мороз також заявляв, що жителі на місцях не повинні залежати від капризів і свавілля призначених чиновників, а повинні отримати можливість вибирати собі таку владу, яка буде реально вирішувати їхні життєві проблеми.

Досьє на Олександра Мороза >>>

Довідка про Соціалістичну партію України >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини