RU

Мороз чекає дострокових виборів у березні

22.12.2008, 16:51

Конкуренція між Віктором Ющенком і Юлією Тимошенко "у боротьбі за булаву" може стати чинником, який призведе до дострокових виборів. Про це заявив лідер СПУ Олександр Мороз. За його словами, вибори можуть бути коли завгодно, але, найвірогідніше, у березні.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі СПУ, О. Мороз уточнив: "Оцінки, міркування та прогнози щодо політичної ситуації і перспектив дострокових парламентських виборів можуть бути різними. Незмінним при тому залишається суб’єктивний фактор – конкуренція між В.Ющенком та Ю.Тимошенко у боротьбі за булаву, за абсолютну непідконтрольну владу. Цей фактор був основною причиною колотнечі впродовж останніх чотирьох років і залишиться впливовим, схоже, до завершення президентської кампанії".

"Водночас, при різній конфігурації політичних сил у парламенті і владі загалом, згаданий фактор деструкції залишається. З розгортанням усіх складових кризи він набиратиме сили. Тому дострокових виборів можна очікувати будь-коли. Ми орієнтуємось на березень", - сказав він.

За його словами, "якщо дивному блоку "трьох", де націоналісти і комуністи знаходять близькість при вирішенні кадрових, бюджетних та інших питань, вдасться втримати ситуацію у відносній рівновазі, для нас з’явиться більше часу на ефективну перебудову партійної роботи, підтягування на керівні посади справжніх ентузіастів", - наголосив при цьому О. Мороз.

Нагадаємо, раніше Президент Віктор Ющенко заявив, що на сьогодні дострокові парламентські вибори вже не можуть бути тією відповіддю, якою вони могли б послугувати ще три місяці тому. "Ситуація не та. Ми не зможемо завершити політику 2008-го і сформувати політику 2009 року, якщо продовжимо вести мову про вибори. Потрібно припинитися і сказати, що зараз вибори не є пріоритетом. Нехай не боїться ніхто: ні парламент, який не хоче йти на вибори, ні уряд", - зокрема, наголосив він.


Дострокові вибори-2008: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини