RU

"Морель перевершив самого себе". Гармаш обурений діями ОБСЄ в переговорах України і РФ

19.01.2021, 17:40
Сергій Гармаш (скриншот із відео 4 каналу)

Сьогодні на засіданні мінської Тристоронньої контактної групи (Україна, ОБСЄ, Росія) були присутні два нових члени терористичних організацій ЛНР/ДНР, а координатор від ОБСЄ П'єр Морель не став цьому перешкоджати. Про це написав у Facebook донеччанин у політичній підгрупі Сергій Гармаш.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

За його словами, коли два нових бойовика з'явилися на відеоконференції, Україна запитала Мореля, хто ці люди. Однак Морель почав "багатослівно пояснювати, що "ще з часів Горбуліна (експредставник України в ТКГ, – ред.)" на переговорах не прийнято піднімати питання статусу учасників".

Потім Морель не зміг відповісти, хто прийняв рішення про включення нових осіб у закритий дипломатичний процес. Однак самі окупанти почали говорити, що повідомили учасників "нотою МЗС". Разом з тим, таких нот до МЗС Росії й України не надходило, зазначив Гармаш.

ДОВІДКА. У ТКГ сторонами переговорів є Україна, Росія та ОБСЄ. Повідомляти в ТКГ можуть лише МЗС РФ й України, жодних інших "МЗС" бути не може.

"Тоді, які "МЗС" і куди направили свої "ноти"? Це питання залишилося без відповіді. На жаль, пан Морель не підтримав Україну в прагненні з'ясувати відповідь на нього", – написав Гармаш.

Гармаш пише, що ОБСЄ "проковтнула" появу нових бойовиків, не поцікавилася їх статусом і процедурою допуску, а також не взяла на себе відповідальність за їхню технічну появу на переговорах.

"ОБСЄ перевершила себе в прагненні догодити РФ. Це вже не суб'єктивізація ОРДЛО, це вже суб'єктивізація і закріплення в дипломатичному процесі "ДНР"–"ЛНР" (терористичних організацій, – ред.)!" – написав він.

LIGA.net  звернулася до спікера української делегації у ТКГ Олексія Арестовича із запитом про коментарі.

Читайте також: Посол РФ в ООН заявив про "конфлікт між Росією й Україною" на Донбасі – учасники переговорів

Марк Сировой
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини