RU

Молодь Білорусі направляли в фашистські табори в Росії - ЗМІ

31.05.2016, 14:50
Молодь Білорусі направляли в фашистські табори в Росії - ЗМІ - Фото
Фото: соцмережі
Білоруських дітей з Вітебська, Друцька і Толочина возили в Росію на військові збори, які проводили бойовики диверсійно-штурмової розвідувальної бригади Русич і особисто її командир Олексій Мільчаков, який не приховує своїх симпатій до фашистської ідеології. Про це повідомляє  Крым. Реалии.

"Владі Білорусі не так вже подобається спроба залучення молоді в черговий неонацистський проект "русского мира ", - наголошується в повідомленні.

Аналітик мінського центру стратегічних і зовнішньополітичних досліджень Юрій Царик зазначив, що ця ситуація сприймається в експертному співтоваристві досить серйозно.

За його словами, протягом багатьох років в напрямку патріотичного виховання працювали і продовжують працювати як зареєстровані, так і неофіційні військово-патріотичні клуби, різного роду загони, козачі та інші організації.

"Багато з них знаходяться під керівництвом або впливом відставних військових, співробітників правоохоронних органів і так далі. До війни в Україні дана ситуація не викликала особливого занепокоєння, однак українські події і проведена поляризація громадської думки в Білорусі її різко змінили", - зазначив експерт.

Юрій Царик зазначає, що з моменту початку гібридної війни в Україні, серед росіян різко посилилися націоналістичні настрої, з'явилося багато людей з досвідом ведення бойових дій в Україні.

"З іншого боку, в Білорусі усвідомили "наступальну" російську зовнішню політику як джерело можливих загроз і вжили заходів щодо захисту суверенітету і національної безпеки. Розроблено нову військову доктрину, укріплені сили спеціальних операцій, створюються нові види озброєнь, зміцнюється система територіальної оборони", - додав експерт

Він додав, що введені зміни в законодавство, кваліфікуючі участь в бойових діях за кордоном як злочин, незалежно від наявності або відсутності корисливої ​​зацікавленості, які рано чи пізно будуть використані проти прихильників ОРДЛО.

Аналітик вважає, що реакція Москви на подібні заходи з боку західного сусіда буде жорсткою, враховуючи, що Росія планомірно продовжує чинити тиск на Білорусь з багатьох напрямків.

"Російська сторона використовує цю ситуацію, щоб посилити тиск на Мінськ і втягнути його в "нову холодну війну"на своєму боці. Для цього використовуються не тільки односторонні дії, як раніше, в 2015 році, але і легітимні інтеграційні механізми, особливо - в рамках союзної держави, чому Мінськ завзято пручається", - повідомив Царик.

У Білорусі вимагають заборонити путінських байкерів.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини