RU

Молдавські військові приїхали в Україну всупереч забороні Додона

07.09.2017, 09:38
Молдавські військові приїхали в Україну всупереч забороні Додона - Фото
Фото: army.md

Незважаючи на неодноразові спроби молдавського президента і головнокомандуючого армії країни Ігоря Додона заборонити військовим брати участь у навчаннях НАТО Rapid Trident 2017 на території України, контингент у складі 57 військовослужбовців вирушив на Яворівський полігон. Про це йдеться в повідомленні Міноборони Молдови.

Командир підрозділу підполковник Александру Маркуца зазначив, що мета цих навчань - розвиток взаємодії військ, посилення обороноздатності і підтримка на міжнародній арені позитивного образу армії Молдови для її участі в миротворчих місіях. 

5 вересня молдавський президент Ігор Додон заявив, що молдавським військовим нема чого робити на навчаннях в Україні, і розпорядився, щоб всі приготування до навчань були скасовані. 6 вересня уряд Молдови схвалив рішення про участь армії країни в навчаннях, на що Додон ще раз заявив про заборону.

Завтра у Львівській області розпочнуться навчання Rapid Trident 2017, в яких візьмуть участь до 2,5 тисяч українських військових і військовослужбовців країн-партнерів - Болгарії, Канади, Естонії, Грузії, Литви, Молдови, Норвегії, Польщі, Румунії, Туреччини, Британії та США. Навчання пройдуть з "більшим розмахом, ніж раніше", заявили в Міноборони, і завершаться 23 вересня.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини