"Можливо, в травні": Порошенко - про створення антикорсуду

"Можливо, в травні": Порошенко - про створення антикорсуду  - Фото
Петро Порошенко (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)
05.05.2018, 14:07

Президент розповів німецькому журналу Focus, що "хоче прискорити створення Антикорупційного суду", після чого МВФ направить Україні новий транш

Антикорупційний суд в Україні може бути створений ще до кінця цього місяця. Таке припущення в інтерв'ю німецькому журналу Focus, яке виклав у себе в  Twitter український посол у ФРН Андрій Мельник, зробив президент Петро Порошенко.

"Ми хочемо прискорити процес створення незалежного Антикорупційного суду, і я повністю впевнений, що у нас це вийде в першій половині року: можливо, ще в травні", - заявив глава держави.

Повідомивши під час робочої поїздки до Одеси журналісту видання про такий прогноз, Порошенко висловив надію, що після цього Україна отримає наступний транш МВФ.

Президент розповів Focus про "покращення інвестклімату" в Україні, запропонувавши кореспонденту показати йому "іншу країну, яка змогла домогтися такого в умовах війни".

Спецпроект LIGA.net: Порошенко і олігархи. Що змінилося за три роки (2017-й)

Крім того, Порошенко поскаржився німецькому виданню на те, що проти нього в Україні працюють підконтрольні олігархам ЗМІ, які "поширюють фейки".