RU

Могильов заявив, що населення озброювалося за допомогою міліції

04.11.2011, 11:42
Могильов заявив, що населення озброювалося за допомогою міліції - Фото
6bb8c592c65aa5d53970ead0d7e4e17f.jpg
Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов підтверджує, що зброю масово скуповували у міліції, але в цьому винен його попередник, екс-міністр Юрій Луценко. Про це він заявив сьогодні у Верховній Раді, відповідаючи на запитання народних депутатів у рамках години питань до уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, коментуючи на прохання депутатів заяву президента про масову скупку зброї, а також інформацію про те, що зброя продається саме співробітниками міліції, Могильов зазначив: "Дійсно, така інформація є".

За його словами, великий обсяг зброї знаходиться в незаконному обігу, і зараз МВС проводить відповідні перевірки. Причина такої ситуації, уточнив міністр - в тому, що "протягом останніх років перевірки зберігання зброї в органах МВС проводилися досить формально".

Могильов вважає, що це було пов'язано з непрофесійною роботою. "Ось через це і виникла така проблема, яку ми зараз ліквідуємо", - додав він.

Нагадаємо, про те, що зброю людям продає МВС, заявив лідер Фронту змін Арсеній Яценюк. "Я можу розповісти президентові, хто продає зброю. Ви в Інтернеті подивіться: Міністерство внутрішніх справ України", - сказав він.

У середу на розширеному засіданні уряду Віктор Янукович заявив, що в країні звучать "заклики до революції". "Сьогодні мені правоохоронні органи надають таку інформацію, що йде скупка зброї в країні та підготовка до збройних нападів на органи влади", - сказав Янукович.

У прес-службі МВС і СБУ спочатку заявили, що нічого не знають про купівлю зброї для захоплення влади.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини