RU

Могильов в Криму має намір продовжувати політику Джарти

08.11.2011, 17:18
Могильов в Криму має намір продовжувати політику Джарти - Фото
c92f44eb9221609cec79032a3e5ba4a8.jpg
Новопризначений прем'єр-міністр Криму Анатолій Могильов заявляє, що має намір дотримуватися політики, що проводилася його попередником Василем Джарти.

"Я член команди президента України, і я буду продовжувати ту ж лінію, яку проводив мій попередник Василь Джарти", - сказав він, виступаючи перед депутатами кримського парламенту у вівторок, передає Інтерфакс-Україна.

Він також зазначив, що радий знову бути в Криму. "Крим мені дорогий. Я вдячний президенту України за те, що він ухвалив мою кандидатуру на посаду голови Ради міністрів Криму", - додав Могильов.

Нагадаємо, 7 листопада президент Віктор Янукович дав згоду на призначення Могильова на посаду прем'єра Криму.

Могильов народився 6 квітня 1955 року в Петропавлівськ-Камчатському (РФ).

Могильов - генерал-майор міліції. До лютого 2005 року очолював міськуправління МВС у Макіївці (Донецька область). Ще раніше обіймав посаду начальника Артемівського міськуправління МВС. У 2007 році був заступником глави МВС - начальником Головного управління України в Криму.

Під час президентської виборчої кампанії 2010 року Могильов очолював кримський республіканський виборчий штаб кандидата на пост президента України Януковича.

Попередній прем'єр-міністр АРК Джарти помер в ніч на 17 серпня після важкої хвороби. З тих пір пост глави кримського уряду залишався вакантним.

Сьогодні парламент Криму підтримав кандидатуру Могильова.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини