RU

Могильов порадив Кужель зайнятися скотарством

22.02.2012, 17:30
Могильов порадив Кужель зайнятися скотарством - Фото
4971dfc5f923eb7a2b9b9297d43856c0.jpg
Напередодні 23 лютого прем'єр-міністр автономії Анатолій Могильов під час засідання Верховної Ради АРК прямо з трибуни нагрубив Олександрі Кужель.

Як повідомляє сайт Крым.Комментарии, на адресу депутата Могильов відважив ряд недвозначних "компліментів". Це відбувалося в ході голосування про призначення керівника кримської міліції. Кужель критично висловилася щодо донецького походження Михайла Слепанева, кандидатура якого була поставлена ​​на голосування.

Вирішивши відстояти честь свого земляка, Могильов порушив регламент, вийшов до трибуни і заявив на адресу Олександри Кужель: "Ви дивовижно засмагли на курорті, тому будьте ласкаві, відпочивайте далі. Крим спокійно проживе без вас! То вас кримська земля хвилює, то мисливські угіддя. Будете платити орендну плату, ми вам дамо землю в степовому Криму і вирощуйте там корів".

Монолог зірвали овації, депутати приступили до голосування.

Під кінець засідання Могильов ще раз звернувся до Кужель. "Я розумію, у вашому віці у жінок певні є проблеми з психо-емоційним станом", - видав політик.

"Ви ж офіцер, як ви можете собі дозволяти такі висловлювання на адресу жінки? Я вимагаю вибачень!", - відповіла Кужель, проте її вимога була проігнорована.

Кужель поведінку Анатолія Могильова прокоментувала журналістам. Його хамство депутат пояснила безкультурщиною й міліцейським минулим. "Він забув, що це не главк МВС, а Верховна Рада Криму взагалі. У нього в міліції не можна слово проти сказати. Його міліцейська поведінкова ситуація просто принизлива для нього, а не для мене", - зазначила Кужель.

Парламентарій визнала, що, дійсно, перебувала сім днів на курорті. "Але я не розумію, чому це так турбує Могильова. Я не держслужбовець і декларую свої доходи", - додала вона.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини