RU

Могильов підтвердив захоплення будівлі Радміну Криму

27.02.2014, 09:50
Могильов підтвердив захоплення будівлі Радміну Криму - Фото
Анатолій Могильов
О 09:00 годин ранку розпочнуться переговори між керівництвом Криму і невідомими особами, які захопили будівлі Ради міністрів Криму і Верховної Ради Криму. Про це повідомив голова Ради міністрів АРК Анатолій Могильов.

"Сьогодні близько 4-ї ранку були захоплені озброєними невідомими поки людьми будівлі Ради міністрів і Верховної Ради Криму. Поки ми не можемо сказати, хто ці люди, переговори з ними розпочнуться о 9 ранку. Я буду брати участь у переговорах. Ми будемо оперативно інформувати кримчан про всі події, які будуть розвиватися на сьогоднішній день. Все знаходиться під контролем, йде переговорний процес", - заявив Могильов.

Голова Ради міністрів зазначив, що невідомі особи вивели на вулицю людей, які на момент захоплення перебували в будівлях. Агресії по відношенню до них не проявляли. Співробітникам правоохоронних органів, які знаходилися на охороні будівель, повернуто табельну зброю. У зв'язку зі сформованою ситуацією в Сімферополі оголошено вихідний день. Для врегулювання ситуації в Криму створено штаб.

Могильов закликав кримчан не наближатися до захоплених будівель і зберігати спокій, а всі політичні сили - не допустити агресії на вулицях міста: "Найголовніше для нас - не допустити конфліктів і людських жертв, які були вчора біля Верховної Ради Криму. Тому всі дотримуємося спокою, я глибоко переконаний, що влада Криму врегулює дану ситуацію без наслідків для наших громадян".

Нагадаємо, над будівлею Ради міністрів Криму піднятий російський прапор. У будівлі уряду і Верховної Ради Криму знаходяться невідомі зі зброєю.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини