RU

Могильов не буде влаштовувати Криму кадровий струс

09.11.2011, 15:52
Могильов не буде влаштовувати Криму кадровий струс - Фото
a0e27cff6f249b489e51d1f685c4703f.jpg
Новопризначений кримський прем'єр-міністр Анатолій Могильов стверджує, що не має наміру влаштовувати кадрових пертурбацій в уряді Криму. Про це він заявив на своїй першій прес-конференції в якості керівника кримського уряду в середу в Сімферополі.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, Могильов уточнив: "В уряді Криму я не збираюся влаштовувати кадрових пертурбацій. З моєї точки зору, головне на посаді держчиновника - це професіоналізм його дій. Кожен міністр, кожен керівник комітету виконує ті функції, які покладені на нього. Якщо він виконує їх професійно, виконує поставлені завдання, забезпечує вирішення проблем, які ставляться перед ним, то він повинен працювати".

Для Могильова також не має значення національність члена кримського уряду. Зараз у Радміні працюють, у тому числі, і кримські татари. "З точки зору професійної діяльності, для мене абсолютно не грає роль національність людини. Якщо вона справляється зі своєю роботою, вона буде продовжувати працювати", - зазначив кримський прем'єр.

Він також наголосив, що поки ще не встиг обговорити з кожним членом уряду його роботу, оскільки перебуває на посаді лише один день.

"Думаю, потрібно буде зо два тижні для того, щоб переговорити з кожним із міністрів і зрозуміти, хто чим дихає, як виконує ті чи інші завдання, які ставляться перед ним. У будь-якому разі, я не збираюся проводити якісь різкі зміни. Потрібно оцінити роботу людей", - сказав він.

Могильов також нагадав, що ці люди отримали свої посади і були підібрані попереднім кримським прем'єром Василем Джарти, який, за його словами, "був чудовим орговиком і менеджером, і він підібрав цих людей за їх професійними якостями".

"Тому я думаю, що основна маса людей цілком може працювати на своїх посадах", - сказав він.

Нагадаємо, 7 листопада президент Віктор Янукович дав згоду на призначення Могильова на посаду прем'єр-міністра Криму. Вчора кримський парламент підтримав цю кандидатуру.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини