RU

Могильов знайшов крайнього: Діяльність Луценка - одна з причин трагедії в Одесі

05.10.2011, 16:55

Міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов вважає, що в одеській трагедії винен в тому числі і його попередник Юрій Луценко, який ліквідував штурмові підрозділи "Беркута". Про це він заявив сьогодні, виступаючи у Верховній Раді в ході парламентських слухань на тему: "Реформування системи органів Міністерства внутрішніх справ України і впровадження європейських стандартів".

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, міністр, говорячи про проблеми органів МВС, в якості прикладу навів перестрілку в Одесі.

"У 2005 році, коли до керівництва міліцією прийшли - я не буду вимовляти слово "професіонали", фахівці, я б так сказав - в червні 2005 року наказом N352 в підрозділах "Беркут" ліквідували штурмові підрозділи і вилучили всю зброю, я маю на увазі зброю серйозну - вибухівку, гранатомети… І потім "на революційній хвилі" якихось змін зробили з "Беркута" ППС (патрульно-постову службу, - ред.). Це одна з причин тієї трагедії, яка трапилася в Одесі", - сказав він.

Міністр зазначив, що протягом подальших років було зведено нанівець навчання проведенню спецоперацій. "І в результаті до виявів тероризму наші підрозділи виявилися не готові зовсім", - додав він.

Могильов зазначив, що зброю на проведення операції в Одесі збирали "по крупинках".

Нагадаємо, що нинішній міністр займає свою посаду з 2010 року.

Нагадаємо, в ніч з 29 на 30 вересня в Одеській області співробітники підрозділу "Беркут" провели спецоперацію із затримання російських кіллерів, внаслідок якої чотирьох співробітників міліції було поранено, двоє - вбито. Злочинці сховалися. Внаслідок провалу операції був усунений з посади заступник начальника ГУ МВС в Одеській області - начальник кримінальної міліції Олексій Хливний.

В суботу зловмисників знайшли в Одесі. Силовики в складі бійців "Сокола", "Беркута", внутрішніх військ МВС і підрозділу СБУ "Альфа" штурмували приватний будинок на 9-й станції Великого Фонтану, де переховувалися підозрювані. Протягом п'яти годин тривала перестрілка. В результаті по будинку вдарили з гранатометів. Злочинців було вбито. При цьому неофіційно силовики визнають, що під час інструктажа перед штурмом їм дали наказ не брати живих.

Пізніше міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов повідомив, що злочинець, що залишився в живих і брав участь у вбивстві співробітників міліції в Одеській області, сховався.

Сутичка міліції та бандитів в Одесі: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини