RU

Могильов: Вибори пройшли спокійно

02.11.2010, 14:35
Могильов: Вибори пройшли спокійно - Фото
210c72c171e1c8594665cb9596f86356.jpg

Могильов: Вибори пройшли спокійно
У день проведення місцевих виборів до органів внутрішніх справ надійшло 133 повідомлення про події, пов'язані з виборчим процесом, які могли бути пов'язані зі скоєнням правопорушень. Про це заявив Міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов, коментуючи хід місцевих виборів.

За інформацією прес-служби МВС, глава відомства зазначив, що, аналізуючи статистику подібних звернень під час минулих виборів, можна зробити висновок, що ці місцеві вибори "пройшли досить спокійно". "До міліції надійшло найменше повідомлень про вірогідні порушення, громадський порядок був забезпечений на належному рівні (під час виборів Президента України 2010 року надійшло 250 заяв, під час місцевих виборів 2006 року - 180) ", - наголосили у МВС.

"Кожна заява громадян мала адекватне реагування з боку міліції", - запевнив глава МВС.

Повідомлення переважно стосувалися незначних порушень, пов'язаних із виборами, і не містили даних про здійснення дій, за які передбачена кримінальна відповідальність, зазначив Міністр.

"Усього за результатами перевірок повідомлень про події, пов'язані з виборчим процесом, які надійшли у міліцію 31 жовтня, було порушено дві кримінальні справи - за ч.1 ст. 296 (Хуліганство) КК України і за ч.3 ст. 157 (Перешкоджання здійсненню виборчого права) КК України", - зазначив А.Могильов.

За даними Міністерства, серед повідомлень були дані про незаконну агітаційну діяльність, про пошкодження бюлетенів, спроби винесення бюлетенів з УВК, повідомлення про підкуп виборців, втрату, недостачу бюлетенів, хуліганських виявів тощо. "На жаль, було зафіксовано чотири випадки смертей на УВК - виборців і кандидата", - зазначили у МВС.

Всього з початку виборчої кампанії з 11 вересня 2010 року до органів внутрішніх справ надійшло 1334 повідомлення про події, пов'язані з виборчим процесом.

Внаслідок проведених перевірок щодо зібраних матеріалів порушено 29 кримінальних справ, встановлено 39 адміністративних матеріалів стосовно 40 осіб. Винесено 390 постанов про відмову в порушенні кримінальної справи. 690 повідомлень поки залишилися без рішення - за ними проводяться перевірки.

"Я хочу подякувати співробітникам міліції, які забезпечили належну правоохорону суспільного порядку під час виборів, витримали досить серйозне випробування на професіоналізм. Незважаючи на досить велике емоційне напруження під час виборів, міліція свої завдання з забезпечення правоохорони громадського порядку виконала", - заявив глава МВС.

Анатолій Могильов: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини