RU

Могильов відмовився коментувати акції протесту

25.11.2010, 16:20
Могильов відмовився коментувати акції протесту - Фото
1196e1620cf0b1fc2e9c0803ce87d4a3.jpg

Могильов відмовився коментувати акції протесту
Міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов (на фото) відмовився коментувати ситуацію в Україні, пов'язану з акціями протесту підприємців проти Податкового кодексу. Про це він заявив сьогодні на брифінгу, присвяченому міжнародній діяльності МВС.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, на прохання журналістів дати оцінку ситуації, яка склалася в останні тижні в Україні, А. Могильов заявив: "Наша тема брифінгу - міжнародна діяльність Міністерства. Тому сьогодні ми з вами розмовляємо тільки про питання, пов'язані із зовнішньополітичною діяльністю".

За словами А.Могильова, вчора позицію відомства озвучив заступник глави МВС Віктор Ратушняк.

Враховуючи те, що брифінг Міністра почався із затримкою у 50 хвилин, як пояснили журналістам, через зустріч А.Могильова з Президентом України, представники ЗМІ попросили повідомити, про що йшлося під час зустрічі з главою держави.

"Я сьогодні Президенту докладав про ті перемовини, які я проводив під час моїх зовнішньополітичних поїздок. Саме це я обговорював з Президентом. Ми говорили про те, які перспективи у нас подальшої співпраці з правоохоронними органами інших країн", - сказав він.

Також Міністр відмовився відповідати на питання, пов'язані з вимогами пікетувальників щодо відставки керівництва МВС.

Анатолій Могильов: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини