RU

Могильов: Стрільба у Львові - самооборона

13.05.2011, 11:50
Могильов: Стрільба у Львові - самооборона - Фото
b53f71cdd768b9caf21777651dfcf67c.jpg

Могильов: Стрільба у Львові - самооборона
Громадянин, який застосував травматичну зброю 9 травня у Львові, має дозвіл на його носіння і за попередньою інформацією застосував його з метою самооборони. Про це Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов (на фото) заявив, відповідаючи у парламенті на питання депутатів.

"Встановлена особистість людини, що володіє цією зброєю, є відповідний дозвіл на носіння цієї зброї. Як звучить його пояснення, на нього напали невідомі особи, вони наразі встановлені, які зривали з нього стрічки, і у відповідь він застосував травматичну зброю. Я нагадаю всім, травматична зброя є зброєю активної самооборони і відповідно до чинного законодавства громадянин, який має цю зброю, у певних межах самооборони має право його застосувати", - сказав А.Могильов, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

А.Могильов також повідомив, що за даним фактом порушено кримінальну справу, розслідування справи контролюється Генеральною прокуратурою. "Ми проводимо повне розслідування і якщо хтось буде винен з одного або з іншого боку, він буде притягнутий до відповідальності", - додав А.Могильов.

Нагадаємо, 9 травня у Львові святкові урочистості з нагоди Дня Перемоги переросли у заворушення між проросійськими партіями "Російська єдність" і "Батьківщина" і членами партії "Свобода".

10 травня Президент Віктор Янукович запропонував Генеральному прокурору створити робочу групу для вивчення подій у Львові. Вчора робоча група, створена Генеральним прокурором Віктором Пшонкою для вивчення обставин львівських подій 9 травня, від'їхала у Львів.

День Перемоги у Львові: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини