RU

Могильов про погрози Ландіку: Це брехня, але мажорам треба покласти край

20.10.2011, 15:45
Могильов про погрози Ландіку: Це брехня, але мажорам треба покласти край - Фото
a71a6706b7928bf3971926a2d83294be.jpg

Могильов про погрози Ландіку: Це брехня, але мажорам треба покласти край
Міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов спростовує обвинувачення народного депутата з фракції Партії регіонів в парламенті Володимира Ландіка про погрози його сім'ї. Про це він заявив в інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ.

"Брехня і наклеп. У мене з Ландіком була тільки одна зустріч, коли після відомого конфлікту з даішниками він приходив до мене в кабінет з братом і вибачався за те, що він був не зовсім правий, спілкуючись з нашими співробітниками. Потім я не говорив з ним ні по телефону, ні особисто. Це вигадки. Я з жахом прочитав про те, який Могильов кат і вампір, що я ноги його сину просив ампутувати - це повна маячня", - заявив глава МВС.

Крім того, він прокоментував позицію регіонала про те, що ситуація в клубі Баккара, де син нардепа побився з дівчиною, була провокацією міністра та міліції. "Видно, Могильов сам його сина привів за руку в ресторан, поставив під камери спостереження і примусив робити те, що він там робив. Всі бачили запис з камер. Що тут коментувати?" - сказав Могильов.

"Треба в країні наводити порядок з приводу мажорів. Треба покласти край безкарності певних категорій громадян. Повинні розуміти всі, що незалежно від їх соціального статусу, майнового положення за допущені правопорушення треба відповідати згідно із законом", - сказав глава МВС.

Нагадаємо, раніше в інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ нардеп Володимир Ландік заявив, що глава МВС погрожував його сім'ї розправою, пообіцявши регіоналу "знищити його сім'ю". Він повідомив, що міністр зателефонував йому і заявив, що "доля Гонгадзе тобі видасться раєм".

Детальніше читайте в інтерв'ю глави МВС для ЛІГАБізнесІнформ,яке буде опубліковане найближчим часом.

Анатолій Могильов: біографія, новини>>>
Володимир Ландік: біографія, новини>>>
Справа Романа Ландіка: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини