RU

Могильов обіцяє усунути недоопрацювання у "справі Чорновола"

31.03.2011, 12:35
Могильов обіцяє усунути недоопрацювання у
4914a51f708dfbaceb1ea7d3a63e1091.jpg

Могильов обіцяє усунути недоопрацювання у "справі Чорновола"

Міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов (на фото) вважає, що у кримінальній справі за фактом загибелі В’ячеслава Чорновола є недоопрацювання, які необхідно усунути. Про це він заявив сьогодні журналістам на прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, А.Могильов зазначив, що кримінальна справа за фактом загибелі В.Чорновола перебуває на розслідуванні у Головному слідчому управлінні міста Києва. "За нею проводяться необхідні експертизи. Я цю справу заслуховував у нас у МВС, і на мій погляд, там є певні недоопрацювання, які необхідно усунути", - наголосив глава МВС.

За його словами, коли експертизи будуть проведені, "можна буде говорити про перспективу цієї справи". "Звичайно, через такий тривалий період часу важко встановлювати якісь нові факти. Проблеми там є. Але на мій погляд, там є нюанс, який треба було б пояснити", - додав він.

Нагадаємо, раніше Генеральна прокуратура України передала на додаткове розслідування до столичного главкому міліції кримінальну справу, порушену за фактом загибелі у ДТП В.Чорновола.

В’ячеслав Чорновіл: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини