RU

Могильов нагадав, що бізнес і міліція - це різні речі

12.08.2010, 17:28

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов буде жорстко карати міліціонерів, які були "спіймані" на зловживанні службовим становищем. Про це він заявив сьогодні під час візиту в Рівненськую область, говорячи про майбутню реформу в МВС.

Як повідомляє прес-служба МВС, в цьому контексті А.Могильов наголосив: "Бізнес і міліція - це різні речі".

При цьому А.Могильов нагадав, що міліцію чекають реформи. До кінця місяця він планує подати пропозиції щодо реформування органів внутрішніх справ Президенту Віктору Януковичу. "Треба зробити так, щоб міліція працювала для людей, а не для самої себе. Для цього потрібно адекватно реагувати і вирішувати скарги і заяви громадян, не порушувати їхні права і свободи - це зараз одне з наших основних завдань. І давати оцінку нашій роботі повинні саме вони (громадяни, - ред.), а не показники або звітність", - попередив очільник МВС.

Нагадаємо, Президент чекає, що МВС до осені запропонує концепцію реформування системи правоохоронних органів. Про це він заявив в кінці липня під час зустрічі з А.Могильовим. Паралельно з реформуванням МВС і оптимізацією роботи його керівників чекає від міністерства "розробки сучасних механізмів мотивацій співробітників міліції і... соціального захисту міліціонерів".

"Це треба обов'язково врахувати при реформуванні правоохоронних органів", - сказав В.Янукович.

Анатолій Могильов: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини