RU

Могільов заперечує обвинувачення в упередженому ставленні до опозиції

18.06.2010, 11:55

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могільов називає безпідставними обвинувачення міліції в упередженому ставленні до якихось політичних сил і у перевищенні повноважень при правоохороні під час масових заходів. Про це він заявив у своєму виступі в парламенті, повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"На сьогоднішній день немає підстав звинувачувати міліцію у порушенні демократичних принципів і тим більше в упередженому ставленні до будь-якої політичної сили", - зазначив він.

А.Могільов наголосив, що при проведенні заходів за участю Президента обмеження руху громадян передбачено Законом про державну охорону високих посадових осіб держави. Він зазначив, що у цьому випадку визначається певна режимна зона з відповідними обмеженнями з її перетину. "Обвинувачення у тому, що співробітники міліції відтісняють когось з місць проведення мітингів або акцій протесту, є безпідставними", - наголосив він.

Міністр також зазначив, що згідно з Законом про міліцію співробітники міліції мають право тимчасово обмежувати доступ громадян на певні об'єкти, а також їхнє пересування з тим, щоб забезпечити порядок і не допустити напруження між прихильниками різних політичних сил. "Це світовий досвід", - пояснив він.

Раніше опозиційні партії скаржилися на те, що під час заходів за участю Президента України Віктора Януковича представники правоохоронних органів застосовували тактику блокування і витіснення учасників протестних мітингів. Їхнє місце займали прихильники провладної Партії регіонів.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини