RU

Мобілізувати всіх без розбору в 2015 році не будуть - Полторак

20.01.2015, 11:02
Мобілізувати всіх без розбору в 2015 році не будуть - Полторак - Фото
bb6254a7a1180b3707bb6119546e7b05.jpg
Під час службового засідання міністр оборони України Степан Полторак закликав працівників відомства провести повноцінний і якісний відбір кандидатів на службу в армії. Четверта хвиля мобілізації в країні повинна пройти грамотно, злагоджено і чітко, заявив глава Міноборони.

"Головне завдання - якісний відбір кандидатів на службу. Не можна бездумно всіх без розбору залучати до служби - в першу чергу, відмобілізувати необхідно всіх бажаючих, добровольців, людей з бойовим досвідом, тих, хто має відповідні військові спеціальності", - наводить слова Півторака прес-служба міністерства.

Попередні три хвилі часткової мобілізації торік виявили цілих ряд недоліків, які будуть усунені в 2015-му. Про це на нараді сказав заступник голови Міноборни Іван Руснак. На його думку, ці вади і недоробки у функціонуванні схеми мобілізації не дозволили "повною мірою забезпечити якісне виконання поставлених завдань".

Серед недоліків він назвав, зокрема, недостатній рівень підготовки особового складу та недосконалість штатної структури військових комісаріатів, проблеми з налагодженням взаємодії між органами військового управління та органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, а також недостатня кількість матеріально-технічних засобів, озброєння і техніки для забезпечення мобілізації.

Нагадаємо, 20 січня в Україні стартувала нова хвиля часткової мобілізації - вже четверта з початку агресії Росії.

Раніше Полторак повідомляв, що в 2015 році планується мобілізувати 50 тис. осіб, а при необхідності збільшити цю кількість до 104 тис. Мобілізацію планується провести в два етапи - закликавши 24 тисячі і 26 тисяч резервістів відповідно.

Планується, що мобілізовані будуть проходити підготовку та бойове злагодження протягом 90 днів. У разі військової необхідності може бути проведена додаткова мобілізація навесні-влітку 2015 року.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини