RU

Мобілізованих направлять в зону АТО після підготовки -Мінооборони

24.07.2014, 12:24
Мобілізованих направлять в зону АТО після підготовки -Мінооборони - Фото
23523b0f2fb75238068ad6fb67dcac68.jpg
Військовослужбовці, призвані під час третьої хвилі мобілізації, будуть спрямовані в зону АТО тільки після проходження відповідних навчань і бойового злагодження. Про це на брифінгу повідомив начальник відділу впровадження служби в резерві Мобілізаційного управління Міністерства оборони полковник Михайло Щербина.

"Обов'язково буде проведена підготовка. Всі військовозобов'язані, які призиваються під час мобілізації, прибувають у військові частини, де проходять бойове злагодження у складі штатних підрозділів, тобто, разом з військовослужбовцями. Це проходить у кілька етапів: підготовка у складі відділення-взвод, рота-батальйон і в складі частин. Як правило, така підготовка триває від 15 до 30 діб. Тільки після цього вони направляються для виконання завдань", - сказав Щербина.

На запитання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ, які військові спеціальності найбільш затребувані на цьому етапі мобілізації, Щербина нагадав, що під час першої та другої хвилі комплектувалися в основному бойові частини, тому найбільш затребуваними були спеціальності, необхідні на полі бою - десантники, стрілки, гранатометники і т. д.

"У третю чергу мобілізації... значна увага приділяється частинам забезпечення фронту, тобто, питання логістики фронту. Тому призиватимуться і ті фахівці, які необхідні в цих частинах - це механіки, ремонтники і так далі", - сказав він.

На питання, якою буде загальна кількість мобілізованих, Щербина не відповів, пославшись на те, що це інформація з обмеженим доступом. Він уточнив, що цифри, які поширюються в інтернеті, найчастіше не відповідають дійсності.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини