RU

Мобілізовані в січні підуть в АТО не раніше березня - Міноборони

24.12.2014, 10:40
Мобілізовані в січні підуть в АТО не раніше березня - Міноборони - Фото
9319d0aadc28f68154bd0a63f4c89af1.jpg
Військовослужбовці, які поповнять лави Збройних Сил України в рамках четвертої хвилі мобілізації в січні, будуть спрямовані в зону АТО не раніше березня 2015 року. Такий висновок можна зробити з повідомлення спікера Міністерства оборони Вікторії Кушнір, - передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За її словами, перед відправкою в зону АТО мобілізовані військовослужбовці пройдуть 50-денне навчання і бойове злагодження. "Завчасне проведення мобілізації дозволить провести грунтовне навчання військовослужбовців ведення сучасних бойових дій. Мобілізовані пройдуть обов'язкову 25-денну підготовку на базі навчальних центрів Збройних Сил України", - сказала вона, додавши, що з військовослужбовцями будуть займатися штатні інструктори, які брали участь у бойових діях в зоні проведення АТО.

"Після цього з ними проведуть бойове злагодження у складі підрозділів, яке теж буде продовжуватися 25 днів. Тільки після закінчення навчання, бойового злагодження, забезпечення всім необхідним спорядженням, зброєю і військовою технікою мобілізовані будуть спрямовані для виконання завдань", - запевнила вона.

Кушнір додала, що метою циклу часткових мобілізацій, які пройдуть в 2015 році, стане створення міцного резерву і заміна особового складу, який відслужив встановлений термін служби. Нова хвиля мобілізації буде проходити рівномірно по всій території України. При цьому враховуватиметься досвід попередніх етапів мобілізації.

Перший етап часткової мобілізації розпочнеться 20 січня і триватиме 90 днів, другий і третій почнуться відповідно у квітні та червні - по 60 днів. "Під чергову хвилю мобілізації підпадуть ті ж самі категорріі громадян, що і під третю, другу і першу. Це військовослужбовці запасу віком від 25 до 60 років, у яких є військово-облікова спеціальність Сухопутних військ, танкісти, артилеристи, десантники, піхотинці, зв'язкові, ремонтники, водії, механіки різних систем озброєння, фахівці з питань логістики, радіоелектронної боротьби, радіаційного, хімічного, біологічного захисту і так далі", - підсумувала речник Міноборони.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини