Мобілізовані контрактники отримають до 10 мінімалок - Міноборони

04.10.2016, 14:26
Мобілізовані контрактники отримають до 10 мінімалок - Міноборони - Фото
913800ac7bb00890b1cfe39b62ae3e53.jpg
Під час переходу на контракт мобілізовані військовослужбовці, не звільняючись з військової служби, отримують одноразову грошову винагороду в розмірі від 8 до 10 мінімальних зарплат. Про це заявив на брифінгу речник Міністерства оборони Дмитро Гуцуляк, передає  Укрінформ.

"Мобілізовані військовослужбовці можуть укласти контракт зі Збройними Силами України, не звільняючись з військової служби. Державою передбачено соціальний захист цієї категорії військовослужбовців. Так, згідно з постановою Кабінету Міністрів України, їм виплачується одноразова грошова винагорода (офіцеру - десять мінімальних зарплат або 14 500 грн, сержанту - дев'ять або 13 050 грн, солдату - вісім або 11 600 грн)", - повідомив він.

Гуцуляк зазначив, що за цими військовослужбовцями зберігається робоче місце і середній заробіток, а також не припиняється виплата пенсій. "Зазначені пільги зберігаються до завершення особливого періоду та оголошення загальної демобілізації", - сказав Гуцуляк.

У Міноборони також нагадали, що гарантоване щомісячне грошове забезпечення для солдата військової служби за контрактом першого року служби з початку року становить від семи тис грн, для офіцера - від дев'яти тис грн.

Наказом Міноборони з липня цього року на суму до 800 грн, залежно від вислуги років, збільшено грошове забезпечення контрактників, які проходять службу на бойових командних посадах сержантського складу. Це командири відділень, командири бойових машин, БМП, танків, гармат, мінометів, головні старшини всіх рівнів.

20 травня президент Петро Порошенко наголосив  на необхідності подальшого посилення контрактної складової в Збройних Силах, збереженні, індексації та професійній диференціації грошового забезпечення.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA РадниківВласть советов. Как устроен Офис президента Зеленского