RU

Мобілізація в Маріуполі: повістки отримають військовозобов'язані

03.02.2015, 17:24
Мобілізація в Маріуполі: повістки отримають військовозобов'язані - Фото
70bbb6c9b380c4ff349af76c0491c1e1.jpg
У Маріуполі активно йде мобілізація - повістки отримають всі чоловіки, придатні для служби. Про це сьогодні заявив журналістам заступник воєнкома по роботі з особовим складом та громадськістю Донецького військового комісаріату Микола Шарий, передає 0629.com.ua.

За його словами, повістки отримають всі, хто раніше проходив службу в армії, навчався на військовій кафедрі або не служив в армії через відстрочку. Разом з тим, чоловіки, які непридатні для служби і мають військові квитки з відповідним записом, мобілізовані не будуть. Не беруть поки на службу та військовозобов'язаних маріупольських жінок, оскільки навіть у такої спеціальності, як військовий медик, воліють чоловіків - їх поки достатньо. Не торкається мобілізація і призовників. Чоловіки у віці від 50 до 60 років будуть служити виключно добровільно.

"Всі повинні розуміти, що ті, кого ми мобілізуємо, не потраплять відразу в зону АТО, спочатку їх відправлять у навчальний центр, де вони пройдуть відповідне навчання. Та й потім буде стояти велике питання - чи відправляти їх в зону АТО чи ні", - заявив Шарий.

З моменту вступу на службу військові почнуть отримувати зарплату. Рядові поза зоною АТО на місяць будуть заробляти 2,5 тис. грн, в зоні АТО - 7-8 тис. грн. Зарплата офіцерів у зоні АТО становитиме 10-12 тис. грн.

Військовий комісар Маріупольського міського військкомату Дмитро Іванченко зазначив, що точну  кількість тих, хто буде мобілізований в Маріуполі, він назвати не може, так як це є військовою таємницею. За даними видання, раніше повідомлялося, що буде мобілізовано 1000 маріупольців.

Іванченко підкреслив, що не кожен, хто отримає повістку, відправиться на службу - спочатку потрібно буде пройти відповідну комісію.

Читайте також: Говорить Генштаб: 17 фактів про четверту хвилю мобилізації

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини