RU

Мобілізація дозволила запобігти вторгненню РФ - Міноборони

24.07.2014, 12:05
Мобілізація дозволила запобігти вторгненню РФ - Міноборони - Фото
9ddc52b4ba6e1d58d901276af2480d3b.jpg
Дві перші хвилі мобілізації дозволили привести в бойовий стан 53 військові частини Збройних сил України і 18 частин інших військових формувань. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в управлінні преси та інформації Міноборони.

"Це дозволило створити угруповання військ і сил, адекватних рівню загрози на березень-червень цього року, посилити охорону державного кордону на загрозливих напрямках, де сьогодні йдуть бої, на захист українського кордону, і запобігти вторгненню регулярних військ Росії на континентальну Україну, як з Криму , так і з півночі, сходу і придністровського напряму", - зазначили в Міноборони.

Нагадаємо, 17 березня Верховна Рада затвердила перший указ президента про часткову мобілізацію. У Збройні Сили закликала 20 тисяч людей, ще 20 тисяч - до складу Національної гвардії. 6 травня підписано указ про другу чергу часткової мобілізації.

Сьогодні в офіційному виданні Верховної Ради "Голос України" був опублікований закон України "Про затвердження указу президента України "Про часткову мобілізацію".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини