RU

МНС стало підлеглою службою Міноборони

28.12.2012, 16:22
МНС стало підлеглою службою Міноборони - Фото
b537499a8fe2088547740d34710dc797.jpg
"Ключовим завданням наступного року буде здійснення заходів з реформування. Навіть з урахуванням дефіциту буде знайдена можливість продовження реформ", - сказав заступник міністра оборони-керівник апарату Міноборони Володимир Можаровський на брифінгу в п'ятницю, передає Інтерфакс-Україна.

"Зараз розробляється питання нормативного врегулювання порядку та механізмів взаємодії з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, в яку буде реформовано колишнє Міністерство з питань надзвичайних ситуацій", - повідомив він

Можаровський також додав, що, відповідно до указу президента, діяльність цієї державної служби буде спрямовуватися і координуватися Кабінетом міністрів через міністра оборони.

Також він повідомив, що ведеться часткове доопрацювання, і в найкоротші терміни планується передати на затвердження президента проекти стратегічного оборонного бюлетеня та концепції реформування та розвитку Збройних сил.

Нагадаємо, 24 грудня президент Віктор Янукович своїми указами створив Держслужбу з надзвичайних ситуацій на базі МНС і Держінспекції техногенної безпеки і призначив її головою екс-першого заступника глави МНС Михайла Болотських.

Пізніше Янукович заявив, що служба введена до складу Міністерства оборони України та підпорядкована військовому відомству. За його словами, дане рішення ухвалене у зв'язку з тим, що з року в рік на практиці Україна стикається з проблемами, пов'язаними з ліквідацією наслідків НС та стихійних лих, а світовий досвід свідчить про те, що найбільш ефективно відповідні служби працюють у тих країнах, де вони підпорядковані і перебувають у складі Збройних сил. Крім того, ліквідація наслідків НС нерідко здійснюється за допомогою техніки Міноборони.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини