МНС відкидає "негідні" обвинувачення Шуфрича

07.10.2008, 17:36

МНС України спростовує заяви народного депутата від Партії регіонів Нестора Шуфрича щодо "нецільового використання коштів", яке ніби мало місце під час закупі

МНС України спростовує заяви народного депутата від Партії регіонів Нестора Шуфрича щодо "нецільового використання коштів", яке ніби мало місце під час закупівлі вертолітної техніки.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі МНС, у відомстві зазначили, що ледве не вперше в історії Міністерства тендер на закупівлю вертолітної техніки проходив відкрито і прозоро, заявки для участі в конкурсі подали 7 виробників авіатехніки з різних країн. За підсумками тендера перемогла відома європейська компанія "Єврокоптер", яка зуміла зробити найвигіднішу пропозицію як з погляду ціни, так і якості.

"Тендер на закупівлю вертолітної техніки для МНС проходив безпрецедентно відкрито і зручно для держави. За умовами конкурсу в тендері могли брати участь тільки виробники, а в контролі над проведенням тендера взяли участь експерти і відповідні державні установи. Після детальних перевірок Міністерство економіки дало позитивний висновок щодо його законності", - наголосили в МНС.


МНС наголосило також, що в Україні досить часто гинуть люди і трапляються надзвичайні ситуації через неякісну техніку. "Саме тому сьогодні МНС ставить особливі вимоги до техніки, яку закуповує. Переконані, що будь-які спекуляції на темі технічного оснащення рятівників є аморальними і негідними для порядних політиків", - сказали у відомстві.

Нагадаємо, раніше народний депутат від Партії регіонів Н. Шуфрич звернувся до Прем'єр-міністра України, Міністра фінансів України, КРУ і Генеральної прокуратури щодо нецільового використання коштів МНС України. Парламентарій зазначив, що "йдеться про закупівлю двох французьких вертольотів вартістю чотирьох російських або американських".

Досьє на Нестора Шуфрича >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта – ПриватБанк4 года в 14 цифрах. Как изменился ПриватБанк спустя четыре года после национализации