RU

МНС відкидає "негідні" обвинувачення Шуфрича

07.10.2008, 17:36

МНС України спростовує заяви народного депутата від Партії регіонів Нестора Шуфрича щодо "нецільового використання коштів", яке ніби мало місце під час закупівлі вертолітної техніки.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі МНС, у відомстві зазначили, що ледве не вперше в історії Міністерства тендер на закупівлю вертолітної техніки проходив відкрито і прозоро, заявки для участі в конкурсі подали 7 виробників авіатехніки з різних країн. За підсумками тендера перемогла відома європейська компанія "Єврокоптер", яка зуміла зробити найвигіднішу пропозицію як з погляду ціни, так і якості.

"Тендер на закупівлю вертолітної техніки для МНС проходив безпрецедентно відкрито і зручно для держави. За умовами конкурсу в тендері могли брати участь тільки виробники, а в контролі над проведенням тендера взяли участь експерти і відповідні державні установи. Після детальних перевірок Міністерство економіки дало позитивний висновок щодо його законності", - наголосили в МНС.


МНС наголосило також, що в Україні досить часто гинуть люди і трапляються надзвичайні ситуації через неякісну техніку. "Саме тому сьогодні МНС ставить особливі вимоги до техніки, яку закуповує. Переконані, що будь-які спекуляції на темі технічного оснащення рятівників є аморальними і негідними для порядних політиків", - сказали у відомстві.

Нагадаємо, раніше народний депутат від Партії регіонів Н. Шуфрич звернувся до Прем'єр-міністра України, Міністра фінансів України, КРУ і Генеральної прокуратури щодо нецільового використання коштів МНС України. Парламентарій зазначив, що "йдеться про закупівлю двох французьких вертольотів вартістю чотирьох російських або американських".

Досьє на Нестора Шуфрича >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини