RU

Митрополит Володимир заявив, що в УПЦ МП немає розколу

25.02.2012, 20:49
Митрополит Володимир заявив, що в УПЦ МП немає розколу - Фото
Предстоятель УПЦ МП митрополит Володимир

"Так, я писав, що мене турбують деякі питання, пов'язані з діяльністю церкви. Що мене турбує майбутнє церкви, що вона повинна стати церквою, яка насправді повинна вести людей до порятунку. Є проблеми, що стосуються структури управління церквою. Незгоди в церкві можуть бути, тому що мова йде про живих людей. Але церква повинна стояти вище цього", - заявив предстоятель УПЦ МП митрополит Володимир в інтерв'ю щотижневику DT.UA.

"Не дуже давно відбувся Собор Української православної церкви, на якому вирішувалися питання стосунків між церквою і державою. На Соборі ієрархи звітували про свою діяльність, про свої справи. Собор пройшов у братньому дусі, хоча були люди, які прагли його зірвати. Але Собор пройшов успішно, слава Богу. Незважаючи на те, що можуть бути (і це закономірно) непорозуміння між ієрархами, навіть між главою церкви й членами її", - відзначив він.

"Що стосується останніх подій. Відмінності в наших виступах не є показником розколу, цей прояв волі Божої. Йшлося не про те, що хтось не згодний з діями церкви або хтось не згодний з ідеологією церкви. Я не виступаю проти церкви або проти Священного Синоду. Я за те, щоб покращилася структура. Щоб було більше демократії. Щоб церква знаходила загальні бажання, устремління. Людям треба дати серйозну відповідь - у що ми віруємо і як ми віруємо", - підкреслив він.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини