RU

Митрополит Драбинко: Починаємо розуміти, що ми не "раша"

30.10.2018, 14:17
Митрополит Драбинко: Починаємо розуміти, що ми не
Митрополит Олександр (Драбинко) (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Війна в Донбасі зіграла колосальну роль у формуванні світогляду священиків УПЦ МП і отриманні автокефалії. Про це в інтерв'ю LIGA.net заявив митрополит УПЦ МП Олександр (Драбинко).

За його словами, свідомість суспільства зростає.

"Ми, нарешті, починаємо розуміти, що ми не "раша", як нас зазвичай називали всіх скопом за кордоном. Приїжджаєш куди-небудь, і ти: Rasha Orthodox Church. Російська церква. Тільки з 2008 року, коли почав їздити митрополит Володимир, і після візиту до нас патріарха Варфоломія нас почали в світі відрізняти: о, це Ukrainian Orthodox Church. Українська церква - церква митрополита Володимира", - підкреслив митрополит Драбинко.

"Ну і війна... Звичайно, вона зіграла колосальну роль у формуванні світогляду духовенства. До її початку ми були з Росією православними братами. Війна показала, що ми далеко не брати. Не по-євангельському, не по-християнськи з нами вчинили "православні брати", - додав він.

Відповідаючи на питання, чи є у РПЦ своя фабрика тролів, митрополит сказав: "Судячи з кількості публікацій - ще й яка!".

Митрополит Драбинко заявляв, що народний депутат від Опозиційного блоку і спонсор Української православної церкви Московського патріархату Вадим Новинський сильно впливає на формування політики МП, сіє паніку і нерозуміння в суспільстві.

Читайте повний текст інтерв'ю: Митрополит Драбинко: Предстоятель повинен бути старше, чим я

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини