RU

Митниця РФ обіцяє швидко прибрати затори на кордоні з Україною

01.11.2013, 11:51
Митниця РФ обіцяє швидко прибрати затори на кордоні з Україною - Фото
Фото: dpsu.gov.ua
Федеральна митна служба Росії найближчим часом відновить пропускну здатність своїх пунктів пропуску на українсько-російському кордоні. Про це йдеться в повідомленні прес-служби відомства.

"Найближчим часом пропускна здатність буде відновлена", - запевнили російські митники.

Як зазначається, 31 жовтня перед пунктом пропуску Новошахтинськ Ростовської митниці чекали можливості в'їзду в РФ 204 автомобілі, на пункті Весело-Вознесенка Таганрозької митниці - 157.

В якості альтернативи російські митники пропонували перевізникам проїхати на розташовані поблизу кордону логістичні термінали.

Нагадаємо, причиною скупчення фур на кордоні з РФ є скасування Росією з 28 жовтня дії книжок міжнародних дорожніх перевезень на митниці. Такі книжки гарантують сплату митних платежів і дозволяють перевозити вантажі в опечатаних контейнерах, проходячи прикордонні процедури у спрощеному режимі.

З 28 жовтня замість книжок перевізники повинні будуть надавати інші види забезпечення транзиту - митний супровід, надання забезпечення оплати мит грошовими коштами, банківською гарантією, порукою або заставою майна.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини