RU

Місцеві вибори. ЦВК достроково припинила повноваження Одеського міського виборчкому

13.10.2020, 22:00
Місцеві вибори. ЦВК достроково припинила повноваження Одеського міського виборчкому - Фото
Вибори (фото - depositphotos.com)

Центральна виборча комісія достроково припинила повноваження всього складу Одеської міської територіальної виборчої комісії і постановила, що міські організації партій повинні до 17:00 14 жовтня подати кандидатури до нового складу. Відповідне рішення прийнято на засіданні комісії сьогодні, 13 жовтня, повідомляє пресслужба ЦВК.

"Було встановлено, що, приймаючи постанови від 11 жовтня 2020 року №159 та 160 про реєстрацію кандидатів у депутати Одеської міської ради, які висунуто Одеською міською організацією політичної партії Блок Дмитра Голубова, і про реєстрацію кандидата на посаду міського голови, висунутого зазначеної організацією, а також постанову №155 про реєстрацію кандидатів у депутати Одеської міської ради, висунутих Одеською обласною організацією політичної партії Наш край, Одеська міська ТВК прийняла рішення всупереч рішенням судів, що набрали законної чинності", – йдеться в повідомленні.

Таким чином, зазначають у ЦВК, тервиборчком перевищив свої повноваження повторно, всупереч уже встановленим судом обставинам та фактам.

Повідомляється, що ЦВК скасувала ці постанови, бо встановила факт систематичного порушення цієї виборчою комісією законодавства і достроково припинила повноваження всього її складу.

Також ЦВК звернулася в поліцію із заявою про проведення перевірки того, що сталося.

Читайте також: У ЦВК пояснили, як голосувати, якщо ви захворіли

Наталия Медведева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини