RU

Мирослава Гонгадзе: Суддя відмиває Кучму

08.12.2011, 11:21
Мирослава Гонгадзе: Суддя відмиває Кучму - Фото
7d2faa2d1f18d5aa6d101b7e192f5b45.jpg
Мирослава Гонгадзе вважає, що суддя Печерського суду Києва Галина Супрун 7 грудня почала черговий судовий спектакль з відмивання другого президента України Леоніда Кучми (1994-2004). Про це йдеться в її заяві з приводу розгляду скарги захисників Кучми на порушення проти нього кримінальної справи, яку передала представник вдови Гонгадзе Валентина Теличенко.

"Чашу мого терпіння переповнила чергова наруга над законом з боку чергової "її честі" судді Печерського районного суду Києва Галини Супрун", - пише Мирослава Гонгадзе, передає Українська правда.

"7 грудня без надання відповідних доказів, порушуючи закон, "її честь" Супрун почала черговий судовий спектакль з відмивання екс-президента Кучми у справі його причетності до вбивства Георгія", - вважає вдова журналіста Георгія Гонгадзе.

Вона нагадує, що перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін в інтерв'ю заявив, що слідство у справі Кучми завершено, що означало, що скарга адвокатів Кучми про скасування постанови про порушення проти нього справи не може бути розглянута судом.

"Але суддя Супрун, виявляється, заволоділа особливою інформацією, з відомих лише їй джерел, що слідство у справі Кучми прокуратура відновила, що означає лише одне: дає можливість скасувати постанову про порушення кримінальної справи проти Кучми за причетність до вбивства мого чоловіка", - заявляє Мирослава Гонгадзе.

"Я навіть не хочу здогадуватися, скільки коштує "її честь" з її особливими джерелами інформації", - додає вона.

На думку Мирослави Гонгадзе, тепер риторичним є питання, як завершиться розгляд цієї справи.

"Але це відбудеться в задзеркаллі, яким сьогодні є Україна. У реальному ж світі Леонід Кучма залишиться, як сказав мені один з водіїв вашингтонського таксі, "тим президентом, який замовив журналіста". І ніякі гроші чи зв'язки не зроблять його людиною честі, як би йому не посміхалися в обличчя сильні світу цього. Історія розставить свої крапки в цій справі", - переконана вона.

"Сьогодні ж зрозуміло лише одне: вони нас перемагають своєю брутальністю, безчестям і грошима, які у нас же і вкрали", - вважає Мирослава Гонгадзе.

Вона констатує, що Україна зараз - "корумпована держава без права, справедливості і правди", де "все купується і все продається".

"Я в ній не живу, але я за неї і через неї страждаю. Мені боляче за свою сім'ю, за вас всіх, хто змушений жити в цій державі без закону", - зазначає вдова Гонгадзе, яка живе в США.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини