RU

Міноборони виявило порушення в роботі начальника штабу ВМС

18.04.2018, 18:50
Міноборони виявило порушення в роботі начальника штабу ВМС - Фото
Роман Гладкий (фото - dumskaya.net)

Начальника штабу - першого заступника командувача Військово-морських сил Романа Гладкого "зарахували до розпорядження міністра оборони для визначення подальшого службового становища". Про це повідомляє прес-служба ВМС.

Так в прес-службі відреагували на інформацію ЗМІ про відсторонення Гладкого з посади на час службового розслідування.

Джерело Думской повідомило, що предметом розслідування є як фінансово-економічні порушення, так і інформація про російське громадянство дружини начальника штабу Олени.

За інформацією видання, в 2014-2015 рр вона разом з дітьми продовжувала жити в окупованому Криму. Їхня донька навіть виступала на змаганнях з плавання за Центральний спортивний клуб армії РФ.

Обов'язки начальника штабу, за даними Думської, тимчасово виконує перший заступник Гладкого контр-адмірал Дмитро Таран.

У прес-службі ВМС при цьому наполягають, що йдеться не про відсторонення, а про "зарахування в розпорядження Міноборони". Що це означає, в чому різниця між цими поняттями, в ВМС не пояснюють. На телефонні дзвінки ні прес-служба ВМС, ні прес-служба Міноборони також не відповідають.

У ВМС кажуть, що причиною зарахування Гладкого в розпорядження Міноборони стали виявлені недоліки в службовій діяльності за результатами роботи Головної інспекції міністерства в одній з військових частин ВМС ВС.

"Перевірка також встановлює наявність інших чинників, які могли привести до ситуації, що склалася", - сказано в повідомленні.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини