RU

Міноборони: Канада передала ЗСУ автомобілі

18.03.2019, 11:33
Міноборони: Канада передала ЗСУ автомобілі - Фото
Фото: mil.gov.ua
доповнено

Більше 50 одиниць автомобільної техніки представники навчально-тренувальної місії операції UNIFIER Збройних сил Канади передали для потреб підрозділів військової служби правопорядку ЗСУ. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

Церемонія вручення ключів і сертифікатів на автомобільну техніку пройшла у Львові на базі західного територіального управління військової служби правопорядку Збройних Сил України.

За словами представника канадської сторони, офіцера військової поліції ЗС Канади капітана Берні Карона, цей проект готувався півтора роки.

"Працюючи з керівництвом ВСП ЗС України, ми визначили, які технічні ресурси має українська військова поліція і що необхідно для вдосконалення тренувального процесу і виконання повсякденних завдань підрозділами ВСП ЗС України", - зазначив офіцер військової поліції ВС Канади капітан Берні Карон.

За його словами, нові автомобілі необхідні для курсантів навчального центру, слідчих ВСП, патрулювання в гарнізоні супроводу колон, регулювання дорожнього руху при пересуванні військової.

"Ми закупили 56 автомобілів Ford різних модифікацій, які дозволили виконувати широкий спектр завдань, починаючи від перевезення особового складу підрозділів, здійснення патрулювання, позашляховиків підвищеної прохідності. Частина переданої техніки залишиться у Львові і буде використовуватися в інтересах навчального центру ВСП", - підкреслив Карон.

Всі автомобілі - 2018 випуску. Отримали нову техніку і підлеглі начальника 25 навчального центру ВСП підполковника Олега Керницького.

У навчальному центрі ВСП залишаться 14 одиниць нової автомобільної техніки, решта будуть розподілені між структурними підрозділами.

9 січня 2019 року український посол в Канаді Андрій Шевченко заявив, що Канада, як і Україна, зацікавлена ​​в спільних інвестиціях в безпеку і нові військові технології, а тому Києву слід шукати різні форми співпраці з Оттавою в цій сфері.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини