Мінкультури буде стимулювати створення фільмів про Крим

26.02.2020, 17:03
Мінкультури буде стимулювати створення фільмів про Крим - Фото
Володимир Бородянський (Фото: прес-служба Кабміну)

Фільми про Крим будуть отримувати додаткові бали при відборі проектів, що претендують на державне фінансування. Про це на форумі Age of Crimea заявив міністр культури Володимир Бородянський.

"Кіно про Крим, його історію та сучасні виклики півострова, пов'язані з тимчасовою окупацією, отримуватимуть додаткові бали на пітчингу, починаючи з цього року", сказав Бородянський.

Він в цілому розповів про культурну політику України щодо Криму.

За словами міністра, Україна зробить постійною підтримку переміщених з Криму медіа, які висвітлюють кримськотатарську тематику.

Україна також ратифікує другий протокол Гаазької конвенції про захист культурних цінностей у випадку збройного конфлікту. Цей протокол, зазначив Бородянський, стане правовою підтримкою для захисту українських культурних цінностей в Криму.

Глава Мінкультури заявив, що Україна буде протидіяти незаконним археологічним розкопкам в Криму й вивезенню культурних та історичних цінностей в Росію.

Також, за словами міністра, в 2020 році будуть організовані онлайн курси української та кримськотатарської мов для дітей і дорослих, які проживають в Криму.

Пітчинг - усна або візуальна презентація кінопроекту з метою знаходження інвесторів для нього.

Сьогодні президент Володимир Зеленський виступив з ініціативою введення Дня опору окупації Криму.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектКак четвероногие спасают физическое и ментальное здоровье хозяев во время коронакризиса