RU

Міністр освіти сказала, що може змінитися в 5-11 класах

25.09.2019, 14:03
Міністр освіти сказала, що може змінитися в 5-11 класах - Фото
Ганна Новосад (Фото: прес-служба Кабміну)

Міністр освіти і науки  Ганна Новосад  заявила, що є чіткий план як буде впроваджена реформа базової школи, 5-9 класи. Про це вона сказала в інтерв'ю BBC BBC News Україна.

"Що головне - ми вже маємо чіткий план, як ми будемо впроваджувати реформу. Почнемо з того, що затвердимо проект Державного стандарту освіти (вимоги до обов'язкових результатів навчання, - ред.). Далі потрібно розробляти програми на основі стандарту, розробляти підвищення кваліфікації вчителів. І працювати над тим, щоб з'явився новий освітній простір і в базовій школі", - зазначила Новосад.

Читайте також: Менше, ніж у трактористів. Міністр освіти про свою зарплату

Відповідаючи на питання, що може змінитися в 511 класах прямо зараз, міністр сказала: "Для тих, хто ще не в реформі, точково будуть змінюватися програми навчання. Ми думаємо над окремим наскрізним курсом підвищення кваліфікації вчителів - наприклад, як розвивати креативність, як працювати із завданнями, в команді. Такі речі, які можуть використовувати вчителі незалежно від предмета".

Вона уточнила, що Міносвіти хоче, не чекаючи старту реформи базової школи, дати вчителям інструмент, як міняти освітній процес. "Тобто окремі точкові зміни в програмах і навчання вчителів - це те, що ми хотіли б зробити найближчим часом", - пояснила вона.

Міністр підкреслила, одне із завдань - це завершити зміни в початковій школі.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини