Милованов про жарт Кварталу: Для інвесторів виглядає дуже погано

21.10.2019, 12:21
Милованов про жарт Кварталу: Для інвесторів виглядає дуже погано - Фото
Тимофій Милованов (Фото: прес-служба Кабміну)

Квартал 95 асоціюється у іноземних спостерігачів з нинішньою владою, і "жарти" студії на адресу екс-голови Нацбанку Валерії Гонтаревої можуть і будуть сприйматися, як підтвердження наявності зв'язку між командою президента Володимира Зеленського  і олігархом Ігорем Коломойським. Про це у себе в Facebook написав глава Мінекономіки Тимофій Милованов.

"Це може бути несправедливо, але така реальність. <...> Для зовнішніх інвесторів це виглядає дуже погано", - констатував він.

Дивіться відео: Квартал 95 про жарти про Зеленського: Вова все перевіряє

За словами Милованова, більшість зовнішніх інвесторів "сприймають Гонтареву, як видатного реформатора", при якій НБУ перейшов на гнучке курсоутворення й інфляційне таргетування, що дозволило забезпечити низьку інфляцію і стабільність курсу гривні.

Оскільки зовнішні спостерігачі вважають, пише Милованов, що Гонтарева знаходиться під тиском з боку Коломойського за її рішення щодо ПриватБанку, вони "не розуміють, наскільки влада від нього незалежна".

  • Вчора, 20 жовтня, Квартал 95 "пожартував" над екс-главою НБУ Гонтаревою, якій спалили будинок в Україні. Вона відреагувала. Коломойський теж висловився: йому сподобалося.
  • Глава Мінкульту Бородянський вибачився перед Гонтаревою за хор ім. Верьовки, який заспівав це разом з коміками Кварталу 95.

Читайте думку: Це не можна пробачити Кварталу й хору ім. Верьовки. Заради нації

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Большой взрыв" ПриватБанка. Полный гайд по вселенной судов вокруг национализации