RU

"Ми воюємо застарілою зброєю": Порошенко - про плани модернізації

07.09.2017, 13:58
Петро Порошенко

Українська армія змушена протистояти краще оснащеній гібридній армії Росії "зброєю 20 століття", тому в країні зараз починається процес розробки і виробництва сучасних видів зброї. Про це в рамках щорічного послання про внутрішнє і зовнішнє становище України заявив в парламенті президент Петро Порошенко.

"Перед нами стоять важливі завдання з розробки та налагодження виробництва нового ракетного озброєння, комплексів крилатих ракет, сучасних високоточних зразків артилерійських систем, високоточних боєприпасів, безпілотних літальних апаратів ударного типу, засобів космічної розвідки", - перерахував він.

Порошенко зазначив, що за останні три роки Укроборонпром передав військам понад 16 тисяч одиниць озброєння і військової техніки.

"На перших порах ми ремонтували те, що вже побувало у вжитку, було пошкоджено, спускали з конвеєрів фізично хоча нові, але технічно застарілі види, прийняті на озброєння ще за радянських часів", - сказав Порошенко.

Він наголосив, що зараз починається програма збройно-технічної модернізації армії.

"Ми повинні виводити українське озброєння на рівень 21-го століття, тому що зараз ми воюємо зброєю 20-го століття", - сказав він, додавши, що Росія при цьому в модернізації військової техніки і зброї "значно випереджає" Україну.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у TwitterFacebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини