RU

Ми не допустимо радикальних дій в Україні - Янукович

26.12.2013, 14:01
Ми не допустимо радикальних дій в Україні - Янукович - Фото
Віктор Янукович
Президент України  Віктор Янукович попередив, що не допустить радикальних дій і потрясінь в Україні. Про це він заявив сьогодні в Києві, відкриваючи засідання Ради регіонів, повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Янукович зазначив, що зараз частина українців вимагає радикальних і швидких змін, інша частина українців наполягає на еволюційному шляху розвитку.

"Наше головне завдання, завдання влади - не допустити потрясінь. Загальнонаціональний діалог має йти... А потрясіння відіб'ються в першу чергу на самих уразливих верствах населення", - сказав він.

"Не можу погодитися з тими опозиційними політичними силами, які намагаються використати ситуацію заради переділу влади, як кажуть, у власних інтересах. І окремі політичні лідери відверто спекулюють на настроях і бажаннях наших співгромадян, намагаючись направляти цю енергію на радикальні дії. Це неприпустимо. Ми цього не допустимо. Будемо жити за Конституцією і відповідно до законів України", - зазначив Янукович.

При цьому Янукович зізнався, що 2013 рік був дуже непростим - "він був один з найважчих за всі роки незалежності".

Нагадаємо, сьогодні Віктор Янукович проводить засідання Ради регіонів. Це консультативно-дорадчий орган при президентові України, створений у квітні 2010 року відповідно до указу президента № 533 "Про Раду регіонів". Основною метою діяльності Ради регіонів є забезпечення взаємодії органів державної влади та органів місцевого самоврядування у вирішенні питань реалізації державної регіональної політики, системного вдосконалення моделі місцевої влади, проведення адміністративно-територіальної реформи, подолання міжрегіональних диспропорцій, забезпечення збалансованого соціально-економічного розвитку регіонів, підвищення їх конкурентоспроможності та інвестиційної привабливості.

Досьє на Віктора Януковича

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини