RU

Ми на фінішній прямій підписання асоціації з ЄС, - Азаров

26.06.2013, 11:37
Ми на фінішній прямій підписання асоціації з ЄС, - Азаров - Фото
Микола Азаров
Прем'єр-міністр України Микола Азаров вважає, що зараз основна відповідальність за підписання в листопаді угоди про асоціацію з ЄС лежить на Верховній Раді України. Про це він сказав сьогодні, відкриваючи чергове засідання уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Азаров зазначив, що 24-25 червні в Люксембурзі відбулося 16 засідання ради співробітництва Україна-ЄС. "Ми підтвердили головну мету - підписати в ході саміту Східне партнерство в листопаді у Вільнюсі угоду про асоціацію. Сьогодні ми на фінішній прямій до цієї події", - вважає він.

Прем'єр розповів, що лейтмотивом усіх його двосторонніх зустрічей було бажання зробити все необхідне, щоб укласти цю угоду в листопаді.

"Буквально вчора комісар ЄС з питань розширення Штефан Фюле однозначно підтвердив, що за останні три роки президент України Віктор Янукович і наш уряд зробили для євроінтеграції більше, ніж було зроблено за всі попередні роки", - сказав він.

Говорячи про те, що ще потрібно зробити на шляху до укладення угоди, Азаров нагадав, що велика відповідальність зараз лежить на парламенті України. "Я хочу, щоб це зрозуміла кожна депутат - година, витрачений на блокування роботи парламенту віддалить нас від нашої мети - стати частиною об'єднаної Європи. Чи не від уряду зараз залежить, а від Верховної Ради, оскільки більшість питань стосується законодавчих рішень", - сказав він .

Досьє на Миколу Азарова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини