RU

Ми можемо продовжити місію Європарламенту в іншій формі, - Кокс

28.11.2013, 12:20
Ми можемо продовжити місію Європарламенту в іншій формі, - Кокс - Фото
Пет Кокс
Євросоюз залишає двері для України відкритими, проте залишається питання, як домогтися прогресу в євроінтеграції України. Про це сьогодні у Вільнюсі заявив учасник моніторингової місії Європарламенту в Україні Пет Кокс.

"Спочатку я і Олександр Кваснєвський мають відзвітувати про роботу нашої місії перед Європарламентом. Місія приурочена до саміту, і технічно вона завершена. Але - технічно. Ми можемо продовжити місію, в якій саме формі - поки ми не знаємо", - сказав Кокс.

Він зазначив, що в ЄС і надалі небайдужі до вирішення гуманітарних проблем, таких, як звільнення Юлії Тимошенко. Також Пет Кокс схвально висловився щодо Євромайдана і підкреслив  що українська молодь сподівається на демократизацію всіх сфер життя в Україні та її європейську інтеграцію.

Нагадаємо, сьогодні представники опозиції звернулися до Європейського парламенту з проханням продовжити місію Європарламенту під керівництвом Пета Кокса і Олександра Кваснєвського.

21 листопада Кабмін прийняв рішення призупинити процес євроінтеграції України. Після цього представник моніторингової місії Європарламенту Олександр Кваснєвський заявив, що місія завершує свою роботу в Україні. Однако 22 листопада була заява про продовження роботи місії.

Відзначимо, на саміті у Вільнюсі планувалося підписати угоду про асоціацію України з ЄС. Для цього необхідно було виконати низку вимог. Основна - звільнення Юлії Тимошенко.

Досьє на Пета Кокса

Джерело: Радіо Свобода

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини