RU

Метою Росії спочатку була дискредитація Євробачення-2017

14.04.2017, 17:27
Метою Росії спочатку була дискредитація Євробачення-2017 - Фото
Фото: EPA
Відмова російського Першого каналу від трансляції пісенного конкурсу Євробачення-2017 свідчить про те, що РФ спочатку була націлена на "створення негативної інформаційної атмосфери навколо підготовки та проведення конкурсу". Про це йдеться в  заяві Національної громадської телерадіокомпанії, оприлюдненій на сайті НГТУ.

У ній наголошується, що телекомпанія як мовник - організатор Євробачення-2017 офіційно повідомила Європейську мовну спілку (ЄМС) про заборону на в'їзд в Україну учасниці від Росії Юлії Самойлової.

При цьому Україна, "підтримуючи традиційний дух Євробачення", неодноразово пропонувала державі-агресору направити до Києва учасника, який, на відміну від Самойлової, не порушував українське законодавство, однак РФ залишила своє рішення незмінним, сказано в заяві.

"Відмова Першого каналу (Росія) від трансляції Євробачення доводить, що, незважаючи на задекларовану повагу до основоположних цінностей Євробачення, ключовими серед яких є взаємоповага і аполітичність, метою російської сторони з самого початку була не участь в конкурсі, а створення негативної інформаційної атмосфери навколо підготовки і проведення конкурсу", - йдеться в заяві.

Читайте також: Росія відправить Самойлову на Євробачення-2018

У НГТУ додали, що в тісній співпраці з ЄВС продовжують активну підготовку до проведення Євробачення-2017.

13 квітня 2017 року Європейський мовний союз офіційно заявив, що Росія не буде брати участь в Євробаченні в цьому році.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини