RU

Меркель пропонує заборонити в'їзд до ЄС ватажкам ДНР і ЛНР

05.11.2014, 17:47
Меркель пропонує заборонити в'їзд до ЄС ватажкам ДНР і ЛНР - Фото
Донецькі терористи під час "виборів" (фото - ЕРА)
Після виборів в підконтрольних терористам регіонах України в Донецькій і Луганській областях уряд ФРН допускає введення нових санкцій. Після протизаконних виборів Євросоюз повинен розглянути можливість включення в чорний список осіб, які несуть відповідальність за це. Про це сьогодні заявила канцлер Німеччини Ангела Меркель.

За її словами, проведене в терористичних ДНР і ЛНР голосування суперечить Мінським домовленостям. Говорячи про економічні санкції щодо РФ, Меркель зазначила, що ЄС хотів би їх скасувати, але ситуація цього не дозволяє.

Між тим радник канцлера ФРН з зовнішньої політики Крістоф Хойсген запропонував ввести заборону на в'їзд до Євросоюзу для самозваних лідерів ДНР і ЛНР. "Для них слід ввести візові заборони", - заявив він на конференції Німецько-атлантичного товариства в Берліні 5 листопада. Ці "вибори" є явним порушенням Мінської угоди, укладеної у вересні між Україною, Росією і терористами, - констатував Хойсген.

Він зазначив, що для президента України Петра Порошенка проведення "виборів" стало ударом, який свідчить про те, що мінські домовленості виконуватися не будуть. Радник Меркель пояснив, що в рамках Мінського протоколу Порошенко запропонував східній Україні широку автономію, що було вельми неоднозначно сприйнято в інших регіонах країни і коштувало його блоку "не менше 10 відсотків" голосів на проведених тиждень тому парламентських виборах.

Крістоф Хойсген заявив, що в поведінці Росії простежується тенденція створювати на зовнішніх кордонах країни райони, непідконтрольні урядам сусідніх держав. Як приклади він навів Придністров'я в Молдові, Абхазію в Грузії і ось тепер - регіони на сході України. При цьому політик зазначив, що сепаратистські регіони на сході України за площею в 10 разів більше Придністров'я.

Хойсген висловив думку, що Росія відчуває проблеми через західні санкції і низькі ціни на нафту. Він також підкреслив, що відновлення регіонів в Донецькій і Луганській областях, зруйнованих внаслідок боїв між українською армією і проросійськими терористами, обійдеться дуже дорого.

Джерело: Deutsche Welle

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини